| Frame 3gang Berker R.1, stainless steel/polar white | |
| Art No. | 10132114 |
| EAN No. | 4011334392699 |
| P.U. | 10 part |
| Price * | on demand |
| Price Group | |
| Technical version | 3gang |
| Number of sockets | 3 |
| Colour of design line | stainless steel/polar white |
| Colour | stainless steel |
| Colour | stainless steel optics |
| RAL colour | RAL 9022 - Pearl light grey |
| Material | stainless steel |
| Surface appearance | matt |
| Type of surface treatment | untreated |
| Depth | 9,9 mm |
| Height | 81,2 mm |
| Width | 222,7 mm |
| Installation mode | for vertical and horizontal mounting, clamp fastening |
| Protection index IP | IP20 |
| Main design line | Berker R.1 |
|
|
|
Order Overview for Frames Frames |
PDF, 1,3 MB |
|
|
Catalogue Chapter for Berker R.1 Berker R.1 |
PDF, 13,8 MB |
|
|
Product Data Sheet for 10132114 Frame 3gang Berker R.1, stainless steel/polar white |
PDF, 307 KB |