| Docking station Berker S.1/B.3/B.7, polar white matt | |
| Art No. | 28839909 |
| EAN No. | 4011334345640 |
| P.U. | 1 part |
| Price * | on demand |
| Price Group | |
|
|
|
|
|
| Frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage | max. 3,5 V |
| Colour of design line | polar white |
| Colour | polarwhite |
| Material | Mixed materials |
| Surface appearance | matt |
| Insertion depth | 36 mm |
| Installation mode | without spreader claws |
| Number of loudspeakers (20 Ω) | 5 |
| Number of loudspeakers (4 Ω) | 1 |
| Number of loudspeakers (8 Ω) | 2 |
|
|
| Application, usage | Communication technology |
| Main design line | Berker S.1/B.3/B.7 |
| Secondary design line(s) | Berker S.1, Berker B.7, Berker B.3 |
| Information text | Appropriate adapters must be used for iPhones from Version 5 and higher. |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
|
|
Manual for 2883xx - Docking-station (EN, 2011-02) |
PDF, 696 KB |
| More (10) | ||
|
|
Order Overview for Consumer electronics Consumer electronics |
PDF, 395 KB |
|
|
Catalogue Chapter for Berker B.7 Berker B.7 |
PDF, 18,8 MB |
|
|
Product Data Sheet for 28839909 Docking station Berker S.1/B.3/B.7, polar white matt |
PDF, 409 KB |
| Art No. | Description | P.U. | |
|---|---|---|---|
|
28850000 | Ceiling loudspeaker Ø 80 mm Communication technology, white | 1 prt. |
|
28850001 | Ceiling loudspeaker Ø 140 mm Communication technology, white | 2 prt. |
| Art No. | Description | P.U. | |
|---|---|---|---|
|
28850001 | Ceiling loudspeaker Ø 140 mm Communication technology, white | 2 prt. |